Łowisko licencyjne "Sazan"

Artykuł

Zasiadka na Sazanie

Jest koniec czerwca pogoda piękna nic tylko wyskoczyć gdzieś na ryby. Telefon do kolegi i wspólnie podejmujemy decyzję o kilkudniowym wypadzie na łowisko licencyjne „Sazan”.

Mieliśmy trochę obaw, czy karpie będą żerować, bowiem niedawno odbyły się tam zawody karpiowe - raptem to tylko kilkanaście dni po zawodach. A wiadomo, że do wody w czasie zawodów karpiarze sypią bardzo dużo towaru. No, ale jak nie spróbujemy to nie dowiemy się czy karpie dobrze żerują. Mam pewniaki, na które łowię tzn. całą gamę produktów Bandit Carp, na które to kule zawsze dobrze brały mi karpie :) Mam również asa w rękawie tzn. nowe kulki Bandit Carp - euforia, które mam przyjemność testować.

Atmosfera na zbiorniku jak zawsze wspaniała, czysto i ten niesamowity klimat, jaki tam panuje jest nie do opisania. Do tego doborowe towarzystwo – czego chcieć więcej?! Chyba tylko dużej ilości brań :)

Wybór stanowiska to stanowisko nr 1 i 2, jest fajnie szeroko a w odległości ok 80 metrów przed stanowiskiem duża ilość grążeli, które pięknie już kwitną. A przy grążelach pewnie pływają fajne cabany:) Mieliśmy nosa, żeby przyjechać na zbiornik „Sazan”. Byliśmy tam dokładnie 4 dni. Brania zaczęły się po kilku godzinach od wywiezienia zestawów.

W sumie na macie mieliśmy kilkanaście karpi w granicach 3 – 9 kg oraz kilka karpi dwucyfrowych. Brania karpi były pewne, czyli konkretne odjazdy, znaczy, że karpie łapczywie pobierały nasze kulki - pewnie im bardzo smakowały! Na zasiadce do wody poleciało ok 8 kg kulek, drugie tyle peletu, ziaren z 10 kg – mieliśmy wrażenie, że im więcej sypiemy tym brania są częstsze. Szkoda, że nasza "wyprawa" dobiegła końca. Podnoszenie swingera i rola z kołowrotka jest sytuacją, która wywołuje takie emocje, że brak słów by je opisać. Niebawem znów odwiedzimy łowisko Sazan. Oczywiście uzbrojeni w produkty Bandit Carp po zęby :)

Pozdrawiam wszystkich znajomych z łowiska Sazan,

Bogdan Czechowicz

karpklub portal karpiowy

forum karpiowe

carp travel team

sklep bażant

carp tv askari