Łowisko licencyjne "Sazan"

Artykuł

Powrót ekipy programu "Taaaka ryba" na łowisko Sazan!

Kolejny raz ekipa programu Taaaka ryba zawitała na nasz zbiornik „Sazan”. Był to niespodziewany przyjazd.

 

Z uwagi na to, że jesień pojawiła się u nas na dobre, miałem wielkie obawy, czy aby wszystko pójdzie dobrze i co najważniejsze, czy ryba będzie żerowała. Pogoda przed samym przyjazdem była fatalna, deszcz i chłodny wiatr nie napawał optymizmem. No cóż jakoś to będzie - pomyślałem sobie. Jest czwartek godz 10.00 – ekipa Taaakiej ryby melduje się na łowisku. Skład ekipy to redaktor Pan Jerzy Biedrzycki,

Pani Julia, niezmordowana kamerzystka,

oraz niespodzianka, specjalni goście - Pan Janusz Lenczowski edytor i dziennikarz oraz Pan Bogdan Brzeziński wędkarz z niesamowitym poczuciem humoru.

Nie będę zdradzał Wam, w jakim charakterze występują zaproszeni goście, bo tego dowiecie się z emisji kolejnych dwóch odcinków, które zostały nagrane w drugiej odsłonie jesiennych połowów na Sazanie. Oczywiście razem z ekipą przyjechał również Grzegorz Smołka, właściciel sklepu wędkarskiego Askari w Polsce, który zasypywał nas nowościami z branży wędkarskiej.

Grzegorz pokazał nam jak powinien wyglądać doby kamuflaż karpiarza.

Zdradzę Wam troszeczkę, co zobaczycie w odcinkach Taaakiej ryby. Otóż, będzie też o metodzie połowu na drgającą szczytówkę,

pokażemy kilka fajnych rzeczy odnośnie łowienia karpi, będzie również o sprzęcie karpiowym o przynętach dipach itd.

Będzie pokazana kontrola Społecznej Straży Wędkarskiej.

Ciekawy będzie również temat o rzece Odrze i co najważniejsze będę emocjonujące hole i piękne ryby, które udało nam się przechytrzyć.

Prosto z zabawy weselnej wpadł do nas na odwiedziny Damian Marcol, który pokazał jak powinien wyglądać śląski karpiarz.

Wiem, że poprzednie odcinki bardzo Wam się podobały. Dzięki za miłe słowa, które poleciały w moją stronę. Jestem pewien, że odcinki, które już niebawem ukażą się podobnie jak poprzednie przypadną Wam do gustu. O emisji oczywiście będziemy informować o ile dostaniemy taką informację odpowiednio wcześniej. Sam redaktor Biedrzycki nie był wstanie powiedzieć mi kiedy będzie emisja, gdyż wszystko zależy od telewizji. Muszę jeszcze się czymś pochwalić, otóż Pan Janusz Lenczowski przed przyjazdem na łowisko „Sazan” dokładnie prześledził naszą stronkę i bardzo ją chwalił. Był pełen podziwu, nie tylko za prowadzenie strony, ale również bardzo chwalił Wasze zdjęcia, artykuły i filmiki, które strasznie mu się podobały. Bardzo było mi miło usłyszeć z Jego ust takie pochwały, bo kto jak kto, ale p. Janusz zna się na tym i nie jedno już czytał i oglądał. Na koniec muszę jeszcze podziękować Bogdanowi, że zadbał i wysłał mi fotki do tego artykułu, gdyż nie miałem fizycznej możliwości by robić zdjęcia, jak kręciliśmy poszczególne ujęcia. Zatem zapraszam Was do oglądania odcinków, które niebawem ukażą się w Polsat Play oraz Polsat 2.

Pozdrawiam,

Marcin Herman

karpklub portal karpiowy

forum karpiowe

carp travel team

sklep bażant

carp tv askari