Łowisko licencyjne "Sazan"

Artykuły

Nowy rekord łowiska "Sazan"

Jesteśmy na łowisku „Sazan” w czwartek 30 kwietnia br. Szybkie rozeznanie łowiska i już wiemy, gdzie poślemy nasze zestawy. Od czasu do czasu widzimy spławy karpi i ten widok napawa nas optymizmem.

więcej...

Sezon 2015 otwarty - czyli łowisko Sazan w 20h

Po bardzo, ale to bardzo długiej zimie, którą spędziłem pewnie podobnie jak wszyscy z objawami karpioholizmu, najpierw na necie - filmiki wędkarskie, potem uzupełniając sprzęt i rolując kule.

więcej...

Relacja z Zawodów Karpiowych Sazan 2014

Zawody Karpiowe Sazan 2014 odbywały się w miejscowości ODRA na zbiorniku licencyjnym Sazan, w których to zawodach wystartowaliśmy po raz trzeci w składzie Grzegorz Danus & Adrian Danus pod nazwą TEAM SKLEP-KARPIOWY.PL 

więcej...

Finezyjny feeder

Zastanawiam się często, dlaczego metoda połowu na feeder przypisana jest dla wędkarzy, którzy łowią leszcze i płocie. Powiem więcej niezrozumiałe jest, dlaczego wędki na feeder zostały rzucone w kąt i zapomniane przez karpiarzy?

więcej...

Powrót ekipy programu "Taaaka ryba" na łowisko Sazan!

Kolejny raz ekipa programu Taaaka ryba zawitała na nasz zbiornik „Sazan”. Był to niespodziewany przyjazd.

 

więcej...

Udana zasiadka - Karp Koi na macie!

Kilkudniową wyprawę na łowisko Sazan planowałem już od dłuższego czasu. Termin padł na początek mego urlopu tj. w dniach od 30.07 do 02.08 br.

więcej...

Zasiadka na Sazanie

Jest koniec czerwca pogoda piękna nic tylko wyskoczyć gdzieś na ryby. Telefon do kolegi i wspólnie podejmujemy decyzję o kilkudniowym wypadzie na łowisko licencyjne „Sazan”.

więcej...

Silesia Carp na Zawodach Karpiowych "SAZAN 2013"

Dnia 06.06.2013 r. drużyna Silesia Carp po raz pierwszy w składzie mieszanym: Karolina Kołodziej i Krzysztof Ramczyk wzięła udział w Cyrpiniadzie Sazan 2013.

więcej...

TAAAKA RYBA!!!

Jest czwartek 23 maja – czekam na gości, dochodzi godz. 10.00 dzwoni do mnie Grzegorz, że właśnie dojeżdżają na łowisko.

więcej...

Karpiowanie to najpiękniejsze w życiu chwile!

Dwudniowe zasiadki też mogą nam przynieść niespotykane emocje. Tym razem nie było inaczej. Kilka telefonów od kumpli i do kumpli i szybka zasiadka ustawiona.

więcej...
karpklub portal karpiowy

forum karpiowe

carp travel team

sklep bażant

carp tv askari